Media-sat portal Home Page FAQ Team Search
  Registracija
Prijava 
Neodgovoreni postovi Aktivne teme  

Izbriši sve kolačiće



New Topic Post Reply  [ 3 post(ov)a ] 
 
Prethodna tema | Sljedeća tema 
Autor Poruka
Izvan mreže 
PostPostano: 03 pro 2012, 23:52 
Avatar

Pridružen: 23 lip 2012, 22:38
Postovi: 212
Datih hvala: 4 puta
Primljenih hvala: 29 puta
Imam satelitski resiver Opticum 4000c,dvd uredjaj, i kupim DVB-T resiver Strong. Dešavalo se sledeće: sve normalno radi,i odjednom DVB-T resiver zablokira(samo se pojavi crn ekran,tj.nestane slike),i kad isključim iz struje, i opet uključim, radi normalno određeni periog vremena i opet se isto desi. Taj resiver sam zamijenio i uzeo almu(DVB-T, MPEG-2), i opet isto. I almu sam vratio. Sad planiram kupiti neki DVB-T HD resiver(mislio sam Synaps THD 2856+ DD+ FTA PVR), ali me strah, da se ne počne isto dešavati. Zato sam se obratio vama, da mi neko kaže u čemu je problem, pa da znam da li da kupujem DVB-T hd resiver. Pretpostavljam da se u TV nesto dešava, što ne može da podrži sve te aparate. Može li mi neko reći, kako riješiti taj problem,a da nije zamijena televizora.
I još jedno pitanje: da li je neko imao iskustva sa navedenim dvb-t resiverom?Zahvaljujem na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
Izvan mreže 
PostPostano: 04 pro 2012, 06:56 
Avatar

Pridružen: 06 lip 2012, 06:08
Postovi: 684
Lokacija: Austrija
Datih hvala: 207 puta
Primljenih hvala: 205 puta
Probaj sistemom eliminacije. Ukljucuj aparate odvojeno, provjeri scart-kablove i sl. to je ono sto ti ja mogu reci a vjerujem da neko od nasih momaka sa bogatim znanjem i iskustvom,zna u cemu je problem.


Reci ljudima da postoji nevidljivi čovjek koji je stvorio svemir i vjerovati će ti, reci im da je boja mokra i morat će taknuti da budu sigurni!


Vrh
 Profil  
 
Izvan mreže 
PostPostano: 04 pro 2012, 09:11 
Avatar

Pridružen: 09 lip 2012, 16:08
Postovi: 285
Datih hvala: 56 puta
Primljenih hvala: 65 puta
Meni se čini da to nije do receivera nego do tv....dva različita receivera a isti simptomi...provjeri da ti nije neki power saveing uključen ...timer ili tako nešto slično....mada i tv-e znaju nekad zablesirat :)....meni se znalo isto tako nekad desit na lcd sony...rec mi bude na hdmi1 priključku i samo mi se zacrni ekran...odem u izbornik promjenim na hdmi2 i vratim na hdmi1 i dođe slika a da ne gasim ni rec ni tv.

To joj tako dođe :) sad je već duže vrime sve ok


Vrh
 Profil  
 
Traži:
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
New Topic Post Reply  [ 3 post(ov)a ] 


Na mreži

Trenutno korisnika: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.
Forum(o)Bir:  

cron
Powered by Media-sat Team © Media-sat Forum
phpbb.com.hr